Yeni Azərbaycan Partiyası Parlament seçkilərində namizədlərin siyahısını açıqladı - RƏSMİ

 
28-12-2019, 10:03            147 dəfə baxılıb
 YAP-ın deputatlığa namizədlər siyahısı açıqlanıb. 

Gundemxeber.Az partiyanın rəsmi saytına istinadən siyahını təqdim edir. 

Qeyd edək ki, siyahı Yeni Azərbaycan Partiyasının İdarə Heyətinin 27 dekabr 2019-cu il tarixli iclasında təsdiq edilib. 

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi 

Talıbov Vasif Yusif oğlu 

2 saylı Şərur seçki dairəsi 

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu 

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi 

İbrahimov Eldar Rza oğlu 

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi 

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu 

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi 

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı 

7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi 

Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu 

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi 

Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı 

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi 

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu 

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi 

Əliyev Anar Məmməd oğlu 

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi 

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu 

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi 

Xasiyeva Səbinə Səməd qızı 

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi 

Əliyev Rauf Asif oğlu 

14 saylı Xəzər seçki dairəsi 

Əhmədova Şəfəq Firudin qızı 

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi 

Nağıyev Rauf Nəriman oğlu 

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi 

Səfərov İlham İlyas oğlu 

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi 

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu 

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi 

Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu 

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi 

Məmmədov Hikmət Baba oğlu 

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi 

Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu 

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi 

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı 

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi 

Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu 

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi 

Rəhimov Elnur Fidail oğlu 

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi 

Mustafayev Elnur Elşad oğlu 

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi 

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı 

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi 

Hacıyeva Afaq Şirzad qızı 

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi 

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu 

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi 

Cabbarova Xatirə Qılman qızı 

29 saylı Səbail seçki dairəsi 

Hüseynova Aytən Arif qızı 

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi 

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı 

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi 

Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu 

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi 

Həsənova Afət Əbil qızı 

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi 

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu 

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi 

Zabelin Mixail Yuryeviç 

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi 

Əliyev Turan Adil oğlu 

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi 

Rzayev Kənan Əfqan oğlu 

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı 

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu 

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu 

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Quliyev Musa İsa oğlu 

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi 

Hüseynova Hicran Kamran qızı 

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi 

Mirkişili Tahir Famil oğlu 

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi 

Hacıyev Emin Məcid oğlu 

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi 

Məmmədov Müşviq Fazil oğlu 

45 saylı Abşeron seçki dairəsi 

Əsədov Oqtay Sabir oğlu 

46 saylı Şirvan seçki dairəsi 

Quliyev Azər Əli oğlu 

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi 

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu 

48 saylı Yevlax seçki dairəsi 

Məmmədov İlham Kazım oğlu 

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi 

Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu 

50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi 

Mikayılov Elman Elxan oğlu 

51 saylı Qusar seçki dairəsi 

Badamov Azər Camal oğlu 

52 saylı Quba seçki dairəsi 

Şeydayeva Aysel Balasultan qızı 

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi 

Bayramlı Habil Laçın oğlu 

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi 

Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu 

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi 

Səlimov Eldəniz Adil oğlu 

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi 

Mərdanov Kənan Zeynal oğlu 

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi 

Qəribov Nizami İsməli oğlu 

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi 

Ələskərov Saleh Adil oğlu 

59 saylı Salyan seçki dairəsi 

Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu 

60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi 

Axundov Etibar Əkrəm oğlu 

61 saylı Neftçala seçki dairəsi 

Sadıqova Gültəkin Zakir qızı 

62 saylı Saatlı seçki dairəsi 

Ələkbərli Əziz Yusif oğlu 

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi 

Cəfərov Kamal Xaqani oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi 

Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu 

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi 

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu 

66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi 

Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı 

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi 

Həsənov Malik Əvəz oğlu 

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi 

Nəsirov Elman Xudam oğlu 

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi 

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu 

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi 

Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu 

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi 

İsgəndərov Anar Camal oğlu 

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi 

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu 

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi 

Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu 

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi 

Rəcəbli Hadı Musa oğlu 

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi 

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu 

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi 

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu 

77 saylı Astara seçki dairəsi 

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu 

78 saylı Lerik seçki dairəsi 

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu 

79 saylı İmişli seçki dairəsi 

Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu 

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi 

Muradov Rüfət Ehtiram oğlu 

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi 

İsmayılov Şahin Əmir oğlu 

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi 

Rzayev Tahir Musa oğlu 

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi 

Rəhimov Rəşad Akif oğlu 

84 saylı Füzuli seçki dairəsi 

Məmmədova Svetlana Gəray qızı 

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi 

Lazımov Arif Hacımurad oğlu 

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi 

Muradov Zaur Fazil oğlu 

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi 

Hüseynov Əli Abbas oğlu 

88 saylı Göyçay seçki dairəsi 

Hacıyeva Ləman Amil qızı 

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi 

Şükürov Rəşad Əlibala oğlu 

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi 

Osmanov Cavid Həmid oğlu 

91 saylı Ucar seçki dairəsi 

Həsən Ramil Sahib oğlu 

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi 

Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu 

93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi 

Yıldırım Fatma Vidadi qızı 

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi 

Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu 

95 saylı Tərtər seçki dairəsi 

Əsədov Eldar Garay oğlu 

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi 

Məmmədov Anar İlyas oğlu 

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi 

Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu 

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi 

Qafarova Sahibə Əli qızı 

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi 

Həsənov Nurlan İrfan oğlu 

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi 

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi 

Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu 

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi 

Səfərov Nizami Abdulla oğlu 

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi 

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı 

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi 

Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı 

105 saylı Tovuz seçki dairəsi 

Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı 

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi 

Tağıyev Niyazi Yusif oğlu 

107 saylı Qazax seçki dairəsi 

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu 

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi 

Cəfərov Nizami Qulu oğlu 

109 saylı Balakən seçki dairəsi 

Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu 

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi 

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu 

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi 

Əliyeva Kamilə Əliağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi 

Əfəndi Mahir Qalib oğlu 

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi 

İskəndərov Vüqar Yapon oğlu 

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi 

İsmayılova Südabər Şöyüb qızı 

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi 

Həsənov Rahim Rafiq oğlu 

116 saylı Qəbələ seçki dairəsi 

Əliyev Samir Ramiq oğlu 

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi 

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı 

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi 

Muradov Farid Mustafa oğlu 

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi 

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu 

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi 

Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu 

121 saylı Laçın seçki dairəsi 

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu 

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi 

Məmmədov Aqil Sadiq oğlu 

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi 

Məmmədov Elman Camal oğlu 

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi 

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu 



шаблоны для dle 11.2





 
 


Reklam
 
Xəbər lenti

 
Təqvim
«    May 2020    »
BeÇaÇCaCŞB
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031